VW Golf 3 klimatronic komplen me instalim

Shitet nga: D 29 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes klimatrinic per golf 3 komlet me instalim ceva dhe llanjak per me shum informata
vuber +37745355233
045888277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim