amortizera per Audi 80-te ri ne kuti

Shitet nga: Arianit 10 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Amortizera per audi 80 te pare dhe te mrame, 13 euro copa. Te ri, ne kuti jane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim