far per bmw per audi , vw,

Shitet nga: auto pjes "KODRA" 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Far x6
F10
Gt
1she 2013
3she2014
Golf 4,5,6,7 dhe pollo
Audi a3,a4,a6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim