fellne 16 40 225 9coll

Shitet nga: fellne 11 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Fellnet jan te ardhura prej Gjermanis ..
Jan per mercedes C-kllas dhe per golf5.
Jan tet4 T'gjana .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim