iveco koka e motorrit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH SHAQA 25 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e motorrit per IVECO 35-8 DHE 35-10.
PA PJESET TJERA.VETEM KOKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim