lada niva 3 JUNTA-KRYQA PER KARDAN PER LADA NIVA..

Shitet nga: Lindi 22 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES 3 JUNTA-KRYQA PER KARDAN PER LADA NIVA 10 euro copa, kurse tre copa jan 25 EURO.
Tel 049858582 DHE 044476580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim