makina per autolarje-urgjent

Shitet nga: autolarje 15 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
makina per autolarje punon mir dhe esht e rujtene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim