pajaqall dhe subofer

Shitet nga: nazi 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pajaqallat te ardhuna prej germanis njana asht 700 w edhe per bas edhe per za njana asht 2 # 200 jan me 4 dalje si dhe suboferi boxer shum i fort 1000 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim