pjes elektronike sajlla xhamav per vw.bmw,audi,etj

Shitet nga: luli 16 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes te ndryshme elektronike si dhe gjitha llojet e sajllave te xhamit per gjitha veturat
1 .RAKETA TE DRITAV DHE BRISAQVE PER VW GOLF 2 , 3 , 4 ,5 ,6 AUDI, PEZHO, BMW ,FIAT, FORD etj.
2.SHIRITA TE AIRBAGAV PER VW GOLF 3, 4 ,5 , 6 ,AUDI ETJ
3.SHUM LLOJE TE FLUTRAVE TE MRENDSHME PER VW GOLF 2 , 3 , 4 ,5 ,6 AUDI, PEZHO, BMW ,FIAT, FORD etj.
4.NDERPRESA TE FLUTRAV PER VW GOLF 2 , 3 , 4 ,5 ,6 AUDI, PEZHO, BMW ,FIAT, FORD etj.
5. SAJLLA TE XHAMAVE -PER VW GOLF 2 , 3 , 4 ,5 ,6 AUDI, PEZHO, BMW ,FIAT, FORD etj
6. BRAVA TE MBRENDSHME .PER VW GOLF 2 , 3 , 4 ,5 ,6 AUDI, PEZHO, BMW ,FIAT, FORD etj.
7.POSEDOJME TE XHITHA LLOJET E DRITAVE - XENON ,DHE TE THJESHTA ORIGJINALE H1- H3- H4- H7- H11- HB4 -D1S - D2S - D3S
8 komplet pjest e golfit 3
SI DHE SHUM E SHUM PJES TJERA ELECTRONICE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim