pjes per fiat 127-128

Shitet nga: poni 14 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
kam disa pjes orgjinale korpen llamellen 2 mollza(zglloba) Koken e volantit se dhe 2 par llagera rreshqites ( Llagera te radelices ) si de disa pjes tjera qe nuk di se si quhen jan te gjitha te reja me paketime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim