pjes per golf 3 Karavan

Shitet nga: ademi Sot 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Armatizera per golf 3 karavan dhe shtopa te mram.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim