pjes rezerv

Shitet nga: cati 11 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten diskat e para per Audi A6 te reja viti i prodhimit 2002,dhe farat e para te perdorur
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim