shes makin blurjen e kalamoqit

Shitet nga: elkuran 01 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes.maqinin.me blu kalamoq. Me boqa dhe kokra qysh po shini foto.qe.ky osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim