shes vintila për uj ose qumsht inox

Shitet nga: bahkija 12 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes vintil inoks dhe lillse inoxit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim