Rimorkio per bager 2.5t-3t

Shitet nga: Haxhi 18 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio per bager 2.5t-3t e ardhur nga gjermania me dogan te paguar per me shum info nr per kontakt :044150377 dhe 049833292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim