4 SPİRALLA SPORTT..

Shitet nga: Xxxx 17 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet 4 spirala sport perpara dhe permas

Per renault megane 2 dhe per golf 5 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim