Drita , Radio per GOLF V

Shitet nga: dalan 12 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes drita dhe radio per golf 5 jan ne gjendje te shkelqyer origjinale fabrikisht. arsyeja e shtijes i kam te zevendesuara me led dritat dhe modifikim ne audio sistem te golfit tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim