Drita (fara) per Opel Corsa C

Shitet nga: fari 30 Sht 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat ne gjendje te rregullt pune.
Cmimi 50 euro
Viber +38649607433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim