Drita LED per qdo lloj veture dhe sound racer v10

Shitet nga: Heronis 18 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita LED day light per qdo lloj vetura jan shum kualitative jan te ardhura prej zvicrre pa perdor ja ku eshte edhe do foto qe i kam montu nkerr temin 40 euro info 044550955 & 049332244
Viber : +37744854558
Soundracer v10 kqyrne ne youtube dhe e shihno se qka eshte ja edhe linku:http://www.youtube.com/watch?v=KATBvGl4yC4 50 euro nisy
Edhe ne viber kontakt +

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim