Fara per golf 3 led

Shitet nga: Fara 19 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Te reja pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim