Federa Sport

Shitet nga: Federa Sport 23 Pri 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Federa Sport i kam pas ne VW Touran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim