Fellna Aluett 16 per BMW bej edhe ndrim

Shitet nga: Fellna 12 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Alu felna per Bmw te ardhura nga Gjermania dhe nuk jan te perdorura ne kosove bej edhe ndrim me fellna per audi A6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim