Fellna

Shitet nga: Xxx 17 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten Fellna me qmim shum te volitshem fellna jan per kadet,corsa,vectra etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim