Fellne 16 coll

Shitet nga: Duli 11 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes fellnet 16 coll
fellnet Jan per Golf 1 , 2 ,3
Fellnet jan shum te rujtne dhe jan me goma t reja.
Bejm edhe Ndrrim.
Te intresuarit kontaktoni ne nr e telefonit.
Ju mirpesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim