Golf 3

Shitet nga: Xxx 20 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Praga per golf 3 si dhe shpojler mbrapa edhe per koradoo para dhe mbrapa cmim me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim