H7 LED - Pozicione LED - drita per tabel LED

Shitet nga: Erblini 08 Maj 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes :


LED drita per tabela , BMW,

2 Pozicione LED me 8 pika,me 12 pika dhe me 15 pika,


Drita H7 LED - 18 SMD + kablla 50W 6 ohm.

Led drita( me pika),

Led COB ,


Viber & Whats app +37744802142

(H8)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim