Harward 4x150 4 ts rumbulak pioneer. 550w njona

Shitet nga: Xxx 18 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Pioneer ts ja orgjinall shitet urgjent... 2200w
HARWARD. 4 x 150 per zaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim