Led Per Felga per far (pozicjon)

Shitet nga: Nexhip 12 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shitet led per felga per motor ker ose biciklet ... per ma shum informata neciptucan@live.com ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim