MLB.UJEVARA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MLB. UJVARA 15 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Nese keni nevoj per uj ne ua zxhedhim ket problem me staf profesional mrenda disa oreve hapja e pusit.(BUNARIT) behet me xheresi 1.(METER) ndertimi me gypa te vibruar te betonit.Po ashtu bejm filtrimin e ujit me Zhavor e bejm bartjen e dheut pra i kryem te xhitha keto sherbime me qmim te arsyshem ne ket lemi kemi ekspirienc plot.15 vite ne jemi te paret por dhe me te miret me ne nuk zhgenjehni ju mir presim.suksesi qe ka emer.UJEVARA.therand na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim