Original stopa per Golf 6 modeli Highline

Shitet nga: Prizren 11 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Golf 6 stopa modeli highline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim