POLIRI I FARAVE (Dritave te kerrit)

Shitet nga: senad 25 Nën 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bejme polir pastrimin e te gjitha llojeve te farave (dritave te kerrit) 049-810-282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim