Paisje per fitnes 3 cope

Shitet nga: Xhavit Berisha 23 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Paisje gjermane funksionale shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim