Pasqyre univerzal jan krom me nxemje jan nga gje..

Shitet nga: TANI 07 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Pasqyret jan krom .me nxemje dhe elktrik .jan te ardhura nga gjermanija.kollor pasqyret per mashum na kontakto.049268630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim