Pjese per BMW M paket

Shitet nga: elfati 17 Gsh 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bmw m-paket e 60 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim