Pojaqall Harward 800w me qmimi volitshme

Shitet nga: Prizren 11 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Harward 800w pojaqall per muzik per ker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim