Shes shtopat e bmw 3

Shitet nga: Arton 15 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes shtopat e bmw 3 (e46 ) face life jan shum shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim