TAPACIRA DHE TIMONA

Shitet nga: ARBEN BYTYQI 03 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bëjm riparimin e te gjitha TIMONAVE te automjeteve në mënyrë profesionale me provoj pune 13 vite
Gjindemi në Prizren afer shkolles "EMIN DURAKU" në lagjen "TABAKHANE" rruga "SHOTE GALICA " Nr 13.
Numri kontaktus :044779139
VIBER FACEBOOK ARBEN BYTYQI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim