Tapacira e automjeteve

Shitet nga: Besim Hazer 12 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bëjm te gjitha tapacerit e automjeteve në mënyrë profesionale të vulkanizuar (me vakum)

Tavanin

Karrikat

Dyert

Timonin

Marshin e Shpejtsive

Tepin e mbrendshme te automjetit


Ulset e motorave të gjitha llojët


Gjindemi në Prizren afer Gjimnazit "Gjon Buzuku" në lagjen "Terzi Mahalla" rruga "Zekerija Rexha" Nr 7.


Numri kontaktus : 044 306 383
Na kontaktoni ne viber
Facebook: facebook.com/besim.hazeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim