Timon sport

Shitet nga: vollan 26 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes timon - vollan sport eshte i firmes SIK eshte origjinal dhe u kan i montum ne golf 3 eshte shum i rujten dhe funkcional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim