VW logo per der

Shitet nga: Semir 11 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
LED Door Warning Light With VW Logo Projector For VW Passat B5 2000-2010 For Touareg 2004-2010 For Phaeton 2005-2012
Pa perdor qmimi 2o€
Tel +37744386385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim