Vetulla per vetura

Shitet nga: mentor 01 Krr 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Vetulla per vetura GOLF 4 GOLF 5
Facebook: autobuqa
tel :044 404 755
IPKO 049 404 755
Email: autobuqa@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim