amortizera sport

Shitet nga: xxxx 15 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Amortizera sport per Audi A4
Jane komplet me gjith spirale keshtu do te duket vetura me keta Amortizera po e postoj nje foto te Audi e cila i ka pasur....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim