shes.mercedes 190 rigisruar rks

Shitet nga: hajredin morina 15 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes mercedes 190 gjendat shum mir me vitit 1985 osht tip top rigistrim.rks edhe 5 muj
shes urgjent me qmim voliqme lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim