shes nxemje me naft

Shitet nga: bahki 08 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes nxemje me naft me flutra osht gjendat.mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim