u shiten faleminderit Merrjep.com

Shitet nga: Egzon 11 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Aramtizerat ne gjendje te rregullt siqq kan ardhuar prej jashtit Armatizerat Bajn per golf 2 dhe 3
shkaku i hekjes te ketyre armatizerav ashte se unn ikamm me gvint per ket arsye jom ka du mi hek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim