AUTO PJES ORIGJINALE PARTS CENTER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PARTS CENTER 29 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
AUTO PJES ORIGJINALE PER TE GJITHA TIPET E VETURAVE me sortiment mbi 250.000mijë pjesë të ndryshme, gjithashtu posedojm VEGLA PUNE nga Prodhuesi ZVICRAN KRAFTWERK.

Me blerjen e kompanisë Motex AG e cila u themelua në vitin 1972 ne Zvicërr, Parts-Center AG u specializua ne pjesë këmbimi dhe material shpenzues, produkte kimike dhe ato elektrike. Si një Kompani Shërbyese tregtare ofrojnë mjete për Garazha, karoseri, autongjyrosje (Limari), në të gjithë Zvicrrën dhe ne Kosovë. Parts-Center AG u themelua në Dhjetor 2005 dhe ka selinë në Balzers, Liechtenstein te Zvicrrës. Ajo gjithashtu eshtë hapur edhe ne Kosovë ne Mars 2006 me filial te parë në Prizren, Rruga Tirana p.n,(Zona industriale). Bejmë eksportin dhe shpërndarjen e auto pjesëve origjinale në gjithë Kosovën.
Tek ne mundeni te porositni edhe me ONLINE SHOP ne web faqen: www.parts-center.ch

Thuaj . STOP. problemit me veturen tuaj, bleni PJESEN ORIGJINALE ne Parts-Center .

Nr.Kontakt:, 029 222 155, 049 337 620, 044 646 920

Linku me poshte ju mundeson qe te mesoni permes "youtube" se si te perdoret ONLINESHOP-i...
Test CODI (Passwordi) 04pz1000

http://www.youtube.com/watch?v=tKnvpIHR7l8

ose sheno ne youtube: ( Parts-center Videoprezantimi )

Tek ne mund te siguroni pjese per te GJITHA llojet e Veturave

http://shop.parts-center.ch/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim