Auto larje e re

Shitet nga: Auto larje 27 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shesim dhe rregullojm te gjitha llojet e auto larjeve qmime te volitshme gjindemi ne prizren te lagjia dardania 044113428
e re pa perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim