Auto larje

Shitet nga: Auto larje 16 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Regullojm dhe shesim maqina te auto larjeve wap dhe karcher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim