Bas dhe pajaqall

Shitet nga: nazi 12 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
pajaqall 700 vatesh dhe bas 1000 vatsh ne gjendje shum shum te mir ndrrim me fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim