CASTROL 10-40 PREJ GJERMANIS 6 EURO

Shitet nga: noli 11 Dhj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
CASTROL 10-40 PART SYNTETIK REJ GJERMANIS
6 EURO 1 LITER.ME PAKIC DHE SHUMIC
PER ME SHUM 044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim